poniedziałek, 15 sierpnia 2016

Kuchnia dla Zuzi

Pokażę Wam dzisiaj kochani prezent na 3 urodziny dla mojej córci, nad którym pracowałam przez ostatnie dni.
Najpierw kupiłam na Olx-ie używaną kuchenkę w bardzo okazyjnej cenie (ok. 100 zł) i troszkę ją przerobiłam. Następnie dokupiłam parę dodatków (garnki, warzywa do krojenia, kubki, talerzyki) i w taki sposób stworzyłam Zuzi jej osobistą kuchnię :)


Tak wyglądała kuchnia, którą kupiłam.
Może i nie zachwyca urokiem, ale ma naprawdę fajny i ciekawy układ. Nowe kuchenki, które spełniały moje wymagania normalnie kosztowały ok. 600 zł (np. kuchnia z IKEI). Na tą wydałam zaledwie 100 zł, przez co mogłam ją wyposażyć jak tylko chciałam, a i tak do ceny kuchenki z IKEI zostało daleko.


Całą kuchnię pomalowałam białą farbą Śnieżki Supermal. Wybrałam tą farbę ponieważ jest bezpieczna dla mojego dziecka (posiada atest higieniczny). Biało-różowe gałki do mini szuflad kupiłam w Leroy Merlin po 5zł/szt.


Metalowe garnki, metalowe akcesoria i drewniane warzywa do krojenia kupiłam na allegro. Łączny koszt to ok. 80 zł. Drewniane kubeczki, talerzyki, łyżeczki kupiłam w Dreweks

Za pomocą wyrzynarki mój mąż, a następnie mój tata, wycięli i wyszlifowali drzwiczki piekarnika. Ja dokleiłam przeźroczyste PCV i wykleiłam środek piekarnika złotą i brązową tekturą falistą. Teraz piekarnik wygląda bardziej wiarygodnie:) Cyferki to samoprzylepne cyfry do zegarów.1 komentarz:

  1. przepiękna przemiana! jestem pod ogromnym wrażeniem! teraz kuchnia wygląda dziewczęco, delikatnie i zachęca do zabawy :)

    OdpowiedzUsuń