niedziela, 23 listopada 2014

Przepiśnik

Dzisiaj na tapetę wrzucam przepiśnik. Narazie tylko jedno zdjęcie, jutro będzie ich więcej. Wstawiam aby zdążyć przed zamknięciem wyzwania :)Wewnątrz przepiśnika znajduje się kieszonka na własne karteczki z przepisami oraz przelicznik kuchenny w formie magnesu na lodówkę. Papiery paperpassion użyłam także do wykonania nazw dań (przystawki, dania główne, sałatki).9 komentarzy:

 1. Ślicznie Ci wyszło:) Wiem że robisz fantastyczne kursy mogłabyś ....jakiś kursik ...spoglądając z boku stawiam że może baza ze studio 75??????? tylko patrzac na oprawę chyba nie bo jakbyś obkleiła papierem ......jednym słowem czekam na twój kursik a wtedy będę mieć prezent dla cioci:)

  OdpowiedzUsuń
 2. I gdyby ten kursik był z wersją bez bigownicy....nie mam jej:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Baza to dokładnie ta z Artimeno: http://www.artimeno.pl/pl/bazy-notesowe-wklady/2702-notes-bindowany-przepisnik-a5-.html. Tylko zamiast beermaty jako okładki, użyłam tektury 2mm. Bigownicy ani bindownicy nie używam. Dziurki robię albo na wiertarce stojącej, albo nitownikiem :) Kursik jak oklejam wstawie, jak tylko będę miała chwilę czasu :) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Twoje podpowiedzi bardzo cenne:) wiertarka matko do głowy by mi nie przyszło :) tak czy siak jesteś bardzo dokładna i tak czekam na kursik:) bo co zobaczyć to zobaczyć:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetny przepiśnik a przelicznik kuchenny bardzo pomysłowy - dziękuję za udział w wyzwaniu Paper Passion

  OdpowiedzUsuń
 6. Śliczny i dopieszczony!!! Dziękuję za udział w wyzwaniu Paper Passion, powodzenia.

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo ładna praca, a pomysł na bindowanie godny rozpowszechnienia. Dziękuję za udział w wyzwaniu Paper Passion.

  OdpowiedzUsuń
 8. śliczny :) Dziękujemy DT Paper Passion :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Piękny jest i taki dopracowany w każdym calu :) Dziękuję za udział w wyzwaniu Paper Passion:)

  OdpowiedzUsuń